Dobór windy

Szybki rozwój technologii kina domowego w ostatnich latach spowodował, że dziś już nie telewizory, a rzutniki stają się najważniejszymi elementami instalacji typu Home Cinema. Właściwości użytkowe projektorów - ich ciężar oraz gabaryty, przez długie lata wykluczały je z domowych zastosowań. Obecnie jednak niegdysiejszy luksus staje się dostępny na wyciągnięcie ręki - zarówno w kontekście projekcji filmowych, jak i gier wideo, by spotęgować efekt i doznania płynące z rozrywki. Także cena tego typu rozwiązania jest zdecydowanie niższa.

Winda do projektora - model Home

Windy do projektorów firmy Aux Media znajdują swoje zastosowanie szczególnie tam, gdzie najważniejsze jest, aby nie zakłócić naturalnej harmonii w pomieszczeniu. Dzięki nim możliwe jest połączenie dopracowanego, wyszukanego wystroju wnętrza z najnowocześniejszymi technologiami. Pomożemy Państwu wzbogacić wnętrze domu o dyskretne i pewne rozwiązanie, które pozwoli w pełni cieszyć się nowoczesnością nie oszpecając przy tym wystroju.

Sięgnij po swoją dozę luksusu w postaci wzbogacenia swojej przestrzeni o serce kina domowego - projektor, któremu dzięki naszym windom z łatwością znajdziesz odpowiednie miejsce. Dyskrecja, kompatybilność, nowoczesność.

 Winda do projektora - realizacja u Klienta

 

Jak dobrać windę do własnych potrzeb?

Najważniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze windy to:

  • Wymiar części ruchomej - półki, na której umiejscowiony będzie rzutnik;

W naszej ofercie posiadamy windy na rzutniki dużych rozmiarów (do 43 cm szerokości rzutnika - linie Home i Business; z ew. możliwością poszerzenia do 48cm), jak i na te bardziej kompaktowe (do 31 cm szerokości rzutnika - linie Pro i Compact). Wykonujemy także rozwiązania nietypowe, na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

  • Skok windy - zakres jej pracy w pionie;

W sklepie Aux-Media posiadamy rozwiązania odpowiednie do pomieszczeń o standardowej wysokości, jak i tych z wysokimi stropami. Wiemy, że duża część naszych Klientów decyduje się także na podwieszane sufity i nietypowe instalacje świetlne na suficie, stąd dajemy Państwu maksymalnie dużą możliwość wyboru. Linie Home i Compact mają stosunkowo krótki skok - 70 cm, natomiast Business i Pro charakteryzują się skokiem o wysokości 1 m.

  • Wysokość zabudowy - przestrzeń potrzebna do umiejscowienia windy pod sufitem;

Wszystkie nasze windy mają możliwie maksymalnie zoptymalizowaną wysokość zabudowy, dzięki czemu idealnie sprawdzają się także w ograniczonych przestrzeniach, gdzie liczy się każdy centymetr. Dla wind z linii Compact i Home wystarczającą wysokością będzie już 12 cm, natomiast dla Pro i Business - 13 cm. Są to często stosowane parametry w tworzeniu podwieszanych sufitów, stąd dostosowanie naszych produktów do własnego wnętrza nie powinno stanowić trudności.

  • Sposób sterowania - radiowy (pilot) lub przewodowy (przełącznik naścienny).

Nasze produkty mogą być sterowane na dwa sposoby - z użyciem pilota lub przełącznika naściennego. Przy wyborze optymalnego rozwiązania warto wziąć pod uwagę nie tylko wygodę, ale także etap prac remontowych w danym pomieszczeniu. W przypadku generalnego remontu poprowadzenie kabli z windy do przełącznika naściennego nie będzie stanowiło żadnego problemu. W sytuacji jednak, gdy pomieszczenie jest już wykończone i nie planujemy w nie ingerować - warto wybrać sterowanie radiowe. Domyślnie linie Pro i Businesssterowane pilotem, a Compact i Home - poprzez przełącznik naścienny. Możliwa jest jednak zmiana sposobu sterowania, w zależności od Państwa potrzeb - w takim przypadku zapraszamy do kontaktu przed zakupem.

 

Skrócona charakterystyka i porównanie naszych produktów:

Linia     Szerokość rzutnika            Skok windy           Wysokość zabudowy          Sterowanie     
Compact line        do 31 cm 70 cm 12 cm przewodowe
Pro line do 31 cm 1 metr 13 cm radiowe
Home line do 43 cm  70 cm 12 cm przewodowe
Business line do 43 cm 1 metr 13 cm radiowe

 

Jeśli potrzebujesz konsultacji, porady przy wyborze optymalnej windy - nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu - telefonicznie (792 325 205) lub mailowo (biuro@aux-media.pl). Wspólnie na pewno wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl