FAQ

 

Jak schować projektor w suficie?
Najprostszym i najbardziej wygodnym rozwiązaniem dla nowoczesnego kina domowego jest ukrycie rzutnika w miejscu, w którym docelowo powinien on się znajdować. Najłatwiej jest to osiągnąć aranżując wysuwany projektor z sufitu, za pomocą jednej z naszych wind do rzutnika. Posiadamy rozwiązania zarówno dla sufitów podwieszanych, jak i tradycyjnych.

 

Czy winda do projektora sama zatrzyma się po osiągnięciu skrajnej pozycji?
Tak - urządzenie jest wyposażone w wyłączniki krańcowe, które nie pozwalają na ruch windy poza granicami bezpieczeństwa.

 

Czy pozycja górna i dolna windy do rzutnika jest regulowana?
Tak - Użytkownik ma możliwość regulacji. Winda fabrycznie ustawiona jest na maksymalny zakres ruchu, w razie potrzeby możliwe jest zmniejszenie tego parametru. Szczegółowe informacje na temat postępowania w takiej sytuacji zamieszczone są w dołączonej do każdego urządzenia instrukcji.

 

Czy mogę zatrzymać windę podczas ruchu w dowolnej pozycji?
Tak - dzięki dołączonemu pilotowi lub sterowaniu przewodowemu Użytkownik ma możliwość zatrzymania windy w dowolnej chwili i pozycji.

 

Jak zamontować projektor na windzie?
Dzięki zachowaniu dużej stabilności urządzenia, rzutnik wystarczy postawić na ruchomej półce. Nie jest konieczne montowanie dodatkowych uchwytów, które zwiększałyby niepotrzebnie wysokość zabudowy. Winda na projektor jest w całości gotowa do użycia.

W przypadku modeli Pro i Prestige możliwe jest także zamontowanie projektora dołem do góry poprzez przykręcenie rzutnika do dedykowanej osłony blaszanej.

 

Czy pilot jest dołączany do windy do rzutnika?
Tak, każda winda sterowana bezprzewodowo ma w komplecie pilota.

 

Czy przełącznik ścienny jest dołączany do windy?
Z uwagi na fakt, iż każde wnętrze może cechować się innym wystrojem i charakterem, nie narzucamy Państwu rodzaju i wyglądu przełącznika. Możecie Państwo wybrać go we własnym zakresie wśród dostępnych na rynku przełączników roletowych.

 

Jak wygląda instalacja sterowania przewodowego?
W przypadku windy ze sterowaniem przewodowym, konieczne jest przeprowadzenie kabla 4-żyłowego między przełącznikiem naściennym (roletowy przełącznik góra-dół) a urządzeniem. Sam przełącznik zasilamy natomiast napięciem 230V z zerem ochronnym (przewód żółto-zielony). 

 

W jaki sposób zabezpieczyć kable idące do projektora, aby nie uległy przygnieceniu?
Każda winda wyposażona jest w prowadnicę kablową, która łączy ramę windy z jej ruchomą półką. Kable idące do projektora przepuszczamy przez prowadnicę, dzięki czemu nie mają one możliwości niekontrolowanego przemieszczenia się i ew. uszkodzenia.

 

Jak najłatwiej dokonać zabudowy windy w suficie?
Windę należy przykręcić do stropu, a jej ruchomą platformę wystarczy pomalować na kolor sufitu. Można również przykręcić płytę (np. gipsowo-kartonową) do platformy windy.

 

Z jakich komponentów wykonana jest winda do projektora marki Aux Media?
Nasze produkty wykonujemy w całości z komponentów polskich i niemieckich aby zachować stałą i jak najwyższą jakość. Urządzenie w całości montowane i programowane jest w Polsce, przez firmę Aux Media.

 

Czy jest możliwość uzyskania części zamiennych?

Użytkownikom naszych produktów gwarantujemy pełne wsparcie, zarówno w zakresie doradztwa na etapie wyboru windy, jak i podczas samego użytkowania urządzenia. Każda winda posiada 5-letnią gwarancję. Oczywiście w razie potrzeby Klienta służymy dostępem do części zamiennych, jednak z naszego doświadczenia wynika, iż takowe nie będą potrzebne przy odpowiednim użytkowaniu windy.

winda projektora, winda do projektora cena

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl