O firmie

Firma Aux-media powstała z pasji i potrzeby wniesienia na rynek polski wysokiej jakości produktów, w całości wyprodukowanych w Europie. Istniejemy m.in. na polskim rynku i z powodzeniem rewolucjonizujemy dostępność niegdyś ekskluzywnych rozwiązań. 

Mamy świadomość jak dużą część rynku stanowią azjatyckie wyroby, których jakość jest dyskusyjna. Wiemy, że jako Klient możesz wymagać więcej i właśnie do tego Cię zachęcamy - do inwestycji w produkty, które będą służyły Ci latami oraz będą wyznacznikiem Twojej klasy.

 

Nasi Klienci dostają nie tylko gwarancję bezpieczeństwa produktu, ale także 5-letnią gwarancję na zakupione urządzenie. Do każdego egzemplarza dołączona jest także szczegółowa instrukcja obsługi - także w języku polskim.

Winda posiada znak CE, co potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie nasze urządzenia zostały dopuszczone do obrotu na terenie UE. 

Dziękujemy za wybór polskich produktów!

 

Opinie niektórych naszych Klientów:

Pan Maciej, Wrocław: "Windę marki Aux-media użytkuję już blisko od 2 lat (od marca 2015r.) i jestem bardzo zadowolony - zarówno z jakości użytych w niej elementów, jak i finalnego produktu. Przez ten czas z urządzeniem nie było żadnych problemów. Dziękuję za solidne urządzenie oraz bardzo dobry kontakt i pomoc techniczną, której potrzebowałem na kilku etapach prac. Polecam!"

Pani Marta, Cieszyn: "Jestem bardzo zadowolona - jakość produktu jest bardzo wysoka, co widzę nawet jako laik w tych kwestiach. Dziękuję za szybką dostawę i wyjaśnienia w sprawach technicznych!"

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl