Winda do projektora

Winda do projektora to inwestycja na lata - odpowiednio dobrana i wykonana z wysokiej jakości komponentów będzie służyła Ci przez bardzo długi czas. Jesteśmy pewni że takie są właśnie nasze produkty - doprecyzowane i trwałe, gdyż tworzymy je w Polsce przy zastosowaniu sprawdzonych polskich i europejskich komponentów.

      Windy do projektorów Aux Media - gwarancja jakości    Windy do projektorów Aux Media - wysoka jakość

 

W naszej ofercie znajdziesz windy do rzutników o różnych wymiarach - odpowiednich także do posiadanego przez Ciebie modelu. Winda na projektor może być dostosowana zarówno do rzutników wymagających instalacji dołem do góry, jak i w sposób tradycyjny. Oba te rozwiązania posiadamy w swojej ofercie. Obok sposobu montażu, ważnym czynnikiem różnicującym windy do rzutników jest wielkość skoku - zasięg pracy urządzenia liczony od sufitu, a także sposób jej sterowania. Windy do projektorów Aux Media występują zarówno w sterowaniu radiowym (na pilota), jak i przewodowym (przez przełącznik naścienny, jak np. do rolet).

Ty wybierasz które rozwiązanie jest dla Ciebie dogodniejsze.

       Windy do projektorów Aux Media - szeroki wybór rozwiązań    

Nasze windy do projektorów posiadają najniższą na rynku minimalną wysokość zabudowy, potrzebną do zamontowania urządzenia w suficie - już od 12 centymetrów. Sprawia to, iż nie tracisz cennej przestrzeni w pomieszczeniu, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności windy do projektora.

Ponadto sama instalacja naszego produktu jest łatwa i nie wymaga udziału wyspecjalizowanych ekip montażowych. Wystarczy lektura dołączonej do windy instrukcji obsługi i montażu.

 

KATALOG NASZYCH PRODUKTÓW 2019


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami - windami do rzutników polskiej produkcji, a w przypadku jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie windę do projektora - zarówno do wnętrza domowego, jak i biznesowego. 

 

Jeśli wśród naszych produktów nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie kombinacji funkcjonalności - skontaktuj się z nami bezpośrednio - zaproponujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Winda Compact line Winda Compact line
Producent: Aux-media
Cena: 1 790,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda BLACK PLUS Winda BLACK PLUS
Producent: Aux-media
Cena: 3 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda Compact PLUS line Winda Compact PLUS line
Producent: Aux-media
Cena: 2 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda Pro line Winda Pro line
Producent: Aux-media
Cena: 2 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda Pro PLUS line Winda Pro PLUS line
Producent: Aux-media
Cena: 2 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda BLACK Winda BLACK
Producent: Aux-media
Cena: 3 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda BLACK XL Winda BLACK XL
Producent: Aux-media
Cena: 3 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Winda BLACK XL PLUS Winda BLACK XL PLUS
Producent: Aux-media
Cena: 3 790,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl