Dobór windy

Szybki rozwój technologii kina domowego w ostatnich latach spowodował, że dziś już nie telewizory, a rzutniki stają się najważniejszymi elementami instalacji typu Home Cinema. Właściwości użytkowe projektorów - ich ciężar oraz gabaryty, przez długie lata wykluczały je z domowych zastosowań. Obecnie jednak niegdysiejszy luksus staje się dostępny na wyciągnięcie ręki - zarówno w kontekście projekcji filmowych, jak i gier wideo, by spotęgować efekt i doznania płynące z rozrywki. Także cena tego typu rozwiązania jest zdecydowanie niższa.

Winda do projektora - model Premium

Windy do projektorów firmy Aux Media znajdują swoje zastosowanie szczególnie tam, gdzie najważniejsze jest, aby nie zakłócić naturalnej harmonii w pomieszczeniu. Dzięki nim możliwe jest połączenie dopracowanego, wyszukanego wystroju wnętrza z najnowocześniejszymi technologiami. Pomożemy Państwu wzbogacić wnętrze domu o dyskretne i pewne rozwiązanie, które pozwoli w pełni cieszyć się nowoczesnością nie oszpecając przy tym wystroju.

Sięgnij po swoją dozę luksusu w postaci wzbogacenia swojej przestrzeni o serce kina domowego - projektor, któremu dzięki naszym windom z łatwością znajdziesz odpowiednie miejsce. Dyskrecja, kompatybilność, nowoczesność.

 Winda do projektora - realizacja u Klienta

 

Jak dobrać windę do własnych potrzeb?

Najważniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze windy to:

  • Wielkość projektora;

W naszej ofercie posiadamy windy na projektory dużych rozmiarów (do 54 cm szerokości - linia Supreme oraz Supreme PLUS), średnich (do 43-46 cm szerokości - linie Premium, Premium PLUS oraz Prestige i Prestige PLUS), jak i na te bardziej kompaktowe (do 31-34 cm szerokości - linie Compact, Compact PLUS oraz Pro i Pro PLUS). Wykonujemy także rozwiązania nietypowe, na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

  • Skok windy - zakres jej pracy w pionie;

W sklepie Aux-Media posiadamy rozwiązania odpowiednie do pomieszczeń o standardowej wysokości, jak i tych z wysokimi stropami. Wiemy, że duża część naszych Klientów decyduje się także na podwieszane sufity i nietypowe instalacje świetlne, stąd dajemy Państwu maksymalnie dużą możliwość wyboru. Stosunkowo krótkim skokiem - o wysokości 45 cm, charakteryzują się windy z linii Pro i Pro PLUS. 

Linie Compact, Premium, Prestige i Prestige PLUS mają skok o wysokości 70 cm, natomiast Compact PLUS, Premium PLUS i Supreme charakteryzują się skokiem o wysokości 1 m. Windą o największym skoku jest w naszym asortymencie model Supreme PLUS - 120 cm wysięgu urządzenia.

  • Wysokość zabudowy - przestrzeń potrzebna do umiejscowienia windy pod sufitem;

Wszystkie nasze windy mają możliwie maksymalnie zoptymalizowaną wysokość zabudowy, dzięki czemu idealnie sprawdzają się także w ograniczonych przestrzeniach, gdzie liczy się każdy centymetr. Dla wind z linii Compact, Premium, Pro, Pro PLUS oraz Prestige i Prestige PLUS wystarczającą wysokością będzie już 12 cm, dla Compact PLUS i Premium PLUS - 13,5 cm, natomiast dla Supreme i Supreme PLUS - 18 cm. Są to często stosowane parametry w tworzeniu podwieszanych sufitów, stąd dostosowanie naszych produktów do własnego wnętrza nie powinno stanowić trudności.

  • Sposób sterowania - radiowy (pilot) lub przewodowy (przełącznik naścienny).

Nasze produkty mogą być sterowane na dwa sposoby - z użyciem pilota lub przełącznika naściennego. Przy wyborze optymalnego rozwiązania warto wziąć pod uwagę nie tylko wygodę, ale także etap prac remontowych w danym pomieszczeniu. W przypadku generalnego remontu poprowadzenie kabli z windy do przełącznika naściennego nie będzie stanowiło żadnego problemu. W sytuacji jednak, gdy pomieszczenie jest już wykończone i nie planujemy w nie ingerować - warto wybrać sterowanie radiowe. Domyślnie wszystkie linie PLUS są sterowane pilotem, a pozostałe - poprzez przełącznik naścienny. Możliwa jest jednak zmiana sposobu sterowania, w zależności od Państwa potrzeb - w takim przypadku zapraszamy do kontaktu przed zakupem.

 

Skrócona charakterystyka i porównanie naszych produktów:

Linia

 

  Szerokość rzutnika  

 

  Skok windy     Wysokość zabudowy        Sterowanie   Sposób montażu projektora
 Compact line        do 31 cm 70 cm 12 cm przewodowe postawienie na półce 
 Compact PLUS line  do 31 cm 1 metr 13,5 cm radiowe postawienie na półce 
 Pro line do 34 cm 45 cm 12 cm przewodowe    możliwość przykręcenia dołem do góry  
 Pro PLUS line do 34 cm 45 cm 12 cm radiowe    możliwość przykręcenia dołem do góry  
 Premium line do 43 cm  70 cm 12 cm przewodowe postawienie na półce 
 Premium PLUS line  do 43 cm 1 metr 13,5 cm radiowe postawienie na półce 
 Prestige line do 46 cm 70 cm 12 cm przewodowe    możliwość przykręcenia dołem do góry  
 Prestige PLUS line  do 46 cm 1 metr 13,5 cm radiowe   możliwość przykręcenia dołem do góry  
 Supreme line do 54 cm 1 metr 18 cm przewodowe możliwość przykręcenia dołem do góry  
 Supreme PLUS line do 54 cm 120 cm 18 cm radiowe możliwość przykręcenia dołem do góry  

 

 

Jeśli potrzebujesz konsultacji, porady przy wyborze optymalnej windy - nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu - telefonicznie (792 325 205) lub mailowo (biuro@aux-media.pl). Wspólnie na pewno wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl